Kontakt:
52 352 79 50

KRISTECH technika otworowa

Tupadły 72B
88-100 Inowrocław
Poniedziałek - piątek: 9 - 17
Sobota: 9 - 13
Dobry Montaż

Mistrzowie oszczędności

Kim są MISTRZOWIE OSZCZĘDNOŚCI? Rozpoznasz ich po badawczym przeglądaniu wszystkich portali budowlanych, kanałów dla inwestorów na Youtubie czy porównywaniu wielu ofert. To osoby, które nawet na sobotnim spotkaniu z przyjaciółmi mówią tylko o swojej budowie, radzą się sąsiadów, szwagra, a nawet teścia. Mistrzowie oszczędności chcą kupić w dobrej cenie, ale zależy im na jakości i gwarancji spokoju. To budujący, tacy jak Ty!

KRISPOL przychodzi z jesienną pomocą. Od 21 października do 25 listopada KRISPOL uruchamia specjalną promocję, która pomoże zamknąć stan surowy budowy przed nadejściem zimy i pozwoli zmniejszyć wydatki na zakup okien, rolet i bram garażowych. Mistrzowie oszczędności na pewno znajdą tu coś dla siebie.

MISTRZOWSKIE OKNA

Bardzo ciepłe okna PVC i ALUMINIOWE, dzięki ofercie 3 szyba za połowę ceny.

To gratka zwłaszcza dla klientów planujących domy energooszczędne, gdyż okna z 3-szybami osiągają bardzo niski współczynnik przenikania ciepła. Charakteryzują się też one wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne, co sprawia, że okna zawsze będą wyglądać jak nowe.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz okna PVC, czy okna aluminiowe, 3 szybę otrzymasz 50% taniej. Dotyczy to również drzwi tarasowych HST oraz konstrukcji typu PSK. Bez ograniczeń gabarytowych. Z możliwością miksowania systemów PVC i Aluminium na jednej budowie.

MISTRZOWSKIE ROLETY AUTOMATYCZNE

Napęd do rolet STARCUS mechaniczna krańcówka kosztuje teraz tylko 99 zł netto.

Nie ma wątpliwości, że rolety automatyczne stały się już standardem. Inwestorzy decydują się na ich montaż z chęci dodatkowej ochrony swojego domu przed włamaniem, inni widzą w nich rozwiązanie dla niezwykle głośnej okolicy, a jeszcze inni chcą dodatkowo wyizolować wnętrze. Rolety zewnętrzne są doskonałym sposobem na zatrzymanie ciepła w domu. Rolety zewnętrzne na okna to zakup, który się opłaci.

MISTRZOWSKIE BRAMY GARAŻOWE

Automatyczna brama garażowa KRISPOL z napędem STARCUS z łańcuchem kosztuje teraz tylko 399 zł netto, a z paskiem 449 zł netto.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Ekspert

Proszę zostaw wiadomość. Odpowiem tak szybko jak to będzie możliwe.