Kontakt:
52 352 79 50

Promocja na ciepłe bramy

KRISTECH technika otworowa

Tupadły 72B
88-100 Inowrocław
Poniedziałek - piątek: 9 - 17
Sobota: 9 - 13
Dobry Montaż

Tylko teraz brama garażowa z WĄSKIM tłoczeniem w zabójczo niskiej cenie!

Imponujące właściwości termoizolacyjne, wszechstronny design wpisujący się zarówno w stylistykę nowoczesnych, jak i tradycyjnych domów oraz pełne bezpieczeństwo i komfort obsługi. To prawdziwy debeściak wśród bram garażowych!

Teraz mamy rozmach i dajemy aż 20% rabatu! Just like that! Ale tylko do 9 marca.

2 akapit
Bramy garażowe VENTE K2 RCS 60

Bramy garażowe VENTE K2 RCS 60

Ta wyjątkowo ciepła brama posiada podwójne uszczelnienie dolnego panela z podłożem, dwa uszczelnienia międzysekcyjne oraz uszczelkę obwodową – dwuwargową. Kształt łuku górnego został tak zaprojektowany, by optymalnie dociskać górny panel bramy do nadproża. Dzięki temu brama garażowa posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne osiągając współczynnik przenikania ciepła U na poziomie U=0,9 [W/m2K] (dla bramy o wymiarach 5000×2500).

Efektowne, wąskie przetłoczenia zastosowane na płaszczu bramy są popularnym wzorem, stosowanym w domach o różnych stylach architektonicznych.

Dużym atutem tego tłoczenia jest atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości wykonania bramy.

Bramę garażową VENTE K2 RCS 60T można zamówić w kilkudziesięciu dekorach oklein oraz w palecie ponad 200 kolorów RAL. Nowością w ofercie oklein jest Beton 2. Nowy dekor, to idealna propozycja dla wszystkich miłośników szarości i industrialnych wnętrz. Ze względu na duży udział powierzchni bramy w całej bryle domu okleina Beton 2 zapewni interesujący efekt wizualny, który doda budynkowi nowoczesnego, wyrazistego charakteru i podkreśli indywidualny charakter inwestycji.

Promocja obowiązuje od 12.02.2018 do 9.03.2018. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu KRISHOME.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Ekspert

Proszę zostaw wiadomość. Odpowiem tak szybko jak to będzie możliwe.