Kontakt:
52 352 79 50

MUNDIAL

KRISTECH technika otworowa

Tupadły 72B
88-100 Inowrocław
Poniedziałek - piątek: 9 - 17
Sobota: 9 - 13

GWARANCJA SPOKOJU PODCZAS MUNDIALU?

W budowie domu, tak jak na boisku liczą się pewne podania, zaufani partnerzy, solidna obrona i przemyślana taktyka. W najnowszej promocji KRISPOL stawiamy na przygotowania, które zagwarantują spokój podczas Mundialu. 4 etapowy plan treningowy to nasza taktyka na ciepły dom i bezstresową budowę. Już teraz pomyśl o odpowiednich produktach, aby mieć spokojną głowę podczas Mundialu.

BANER

II etap treningowy – Strzel w okienko z ciepłą ramką

 

Na boisku strzał w okienko zapewnia spektakularne piłkarskie emocje, a w domu okna z ciepłą ramką gwarancję jeszcze niższych współczynników przenikalności cieplnej, a w rezultacie niższe koszty związane z ogrzewaniem.

Śpiesz się, tylko od 23 kwietnia do 6 maja przy zakupie dowolnego systemu okiennego KRISPOL, ciepłą ramkę otrzymasz GRATIS. Już dziś odwiedź nasz salon KRISHOME i sprawdź promocję!

 

Czym jest ciepła ramka?

Nowoczesne okno składa się z około 40 elementów. Każdy z nich ma ogromny wpływ na energooszczędność. Nieodłączną częścią takiego okna jest ciepła ramka, czyli tzw. dystans między szybami. Pomaga ona zredukować efekt skraplania się pary wodnej na szybach i zmniejsza współczynnik przenikania ciepła Uw, zwłaszcza gdy jest ramka jest wykonana z tworzywa. Zastosowanie „ciepłej ramki” do budowy szyby zespolonej może wywierać duży wpływ na dwa ważne parametry każdego okna –  na przenikalność cieplną odpowiedzialną za ograniczanie strat energii przez okno oraz na temperaturę punktu rosy na styku szyby z kształtownikami okna. To z kolei ma ogromne znaczenie dla komfortu użytkowania, tak okna jak i pomieszczeń, w których się znajduje.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Ekspert

Proszę zostaw wiadomość. Odpowiem tak szybko jak to będzie możliwe.