Kontakt:
52 352 79 50

MUNDIAL

KRISTECH technika otworowa

Tupadły 72B
88-100 Inowrocław
Poniedziałek - piątek: 9 - 17
Sobota: 9 - 13
Dobry Montaż

GWARANCJA SPOKOJU PODCZAS MUNDIALU?

W budowie domu, tak jak na boisku liczą się pewne podania, zaufani partnerzy, solidna obrona i przemyślana taktyka. W najnowszej promocji KRISPOL stawiamy na przygotowania, które zagwarantują spokój podczas Mundialu. 4 etapowy plan treningowy to nasza taktyka na ciepły dom i bezstresową budowę. Już teraz pomyśl o odpowiednich produktach, aby mieć spokojną głowę podczas Mundialu.

BANER

IV etap treningowy – Odpoczynek i regeneracja to komfort i spokój na boisku i w domu

 

Doskonałe przygotowanie to gwarancja spokoju na boisku i w domu. Nieodłącznym elementem treningu jest odpoczynek i regeneracja. W ostatnim etapie treningowym stawiamy na komfort w niższej cenie.

Obecnie brama garażowa i rolety wyposażone w automatykę to niemal standard, który zapewnia komfort w domu. Ten jednorazowy wydatek, a raczej inwestycja, procentuje wygodą użytkowania na co dzień. Aby dostać się garażu nie musimy wysiadać z samochodu, co jest szczególnie komfortowe w zimowych miesiącach i w deszczowe dni. Dom to miejsce, w którym odpoczywamy po intensywnym dniu, dlatego powinniśmy postawić na wygodne i pewne rozwiązania.

Rolety zewnętrzne nie tylko zapewniają prywatność domownikom, ale także przynoszą korzyści latem (pomagają utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniach) i zimą (poprzez zapewnienie izolacji termicznej, pozwalają ograniczyć rachunki za ogrzewanie). Podobnie jak w przypadku bramy garażowej, rolety automatyczne stają się standardem. To rozwiązanie „must have” w każdym domu.

 

 

Automatyka serii STARCUS to nowoczesne i wygodne napędy do bram garażowych i rolet zewnętrznych. W estetycznych obudowach znajdują się mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych. Napędy STARCUS podnoszą i opuszczają bramę lub roletę wtedy, kiedy tego potrzebujesz, komfortowo i bez wysiłku.

Szczegóły promocji

Tylko od 14 do 31 maja przy zakupie bramy garażowej lub rolet automatyka do bram garażowych i rolet zewnętrznych w cenie niższej o 25%. Już dziś odwiedź nasz salon i sprawdź promocję!

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Ekspert

Proszę zostaw wiadomość. Odpowiem tak szybko jak to będzie możliwe.